Sinema

Bu filmleri izlemek için Itunes'un bilgisayarınızda yüklü olduğundan emin olun!
Geçmişin Sırları (After The Wedding)

Geçmişin Sırları (After The Wedding)

STILL ALICE filminde derinden etkileyen performansıyla Oscar kazanan Julianne Moore'a 4 Oscar adaylığı bulunan başarılı oyuncu Michelle Williams eşlik ediyor. İki güçlü oyuncunun ilk defa aynı ekranı paylaştığı film aklınızdan çıkmayacak. Yıllar önce Hindistan’a yerleşen Isabel’in (MICHELLE WILLIAMS) hayatını adadığı yetimhanedeki koşulları iyileştirmek için acil olarak bir destek bulmaya ihtiyacı vardır. Fakat bunu gerçekleştirmek için önce New York’a gitmesi gerekir.

Le Mans '66 (Asfaltın Kralları)

Le Mans '66 (Asfaltın Kralları)

Enzo Ferrari'nin Rosso-Corsa yarış arabalarına hakim Amerikalı oto tasarımcısı Carroll Shelbey, zorlu 1959 Le Man's 24 saat dayanıklılık yarışını kazandıktan sonra emekli olmak zorunda kalır. Fakat çok geçmeden Henry Ford'un motor şirketi başkan Yardımcısı Lee Iacocca tarafından beklenmedik bir teklifle  İtalyanları yenmek için bir fırsat sunulacaktır.

Yeti Efsanesi (Abominable) 2019

Yeti Efsanesi (Abominable) 2019

Afacan arkadaşlar Yi (Chloe Bennet), Jin ve Peng çatılarında genç bir yeti keşfettiklerinde, ona Everest adını verirler ve büyülü yaratığı ailesiyle bir araya getirmek için heyecan verici bir maceraya atılırlar. Everest, Yi, Jin ve Peng'in hayatları boyunca sahip olduklarını bilmedikleri bir içsel cesaretin kilidini açmalarına yardım eder. Büyülü yaratığı evine geri döndürmek için Çin'i dolaşırken Everest de gerçekten nereye ait olduklarını keşfetmelerine yardımcı olacak.

Karlar Ülkesi (Frozen) II

Karlar Ülkesi (Frozen) II

Kraliçe Elsa,  kız kardeşi Prenses Anna ile mutlu bir hayatın tadını çıkararak huzurlu Arendelle krallığını yönetiyor. Ancak, sadece Elsa'nın duyabileceği melodik bir ses onu kız kardeşini babasının uzun zaman önce onlara anlattığı mistik büyülü ormana davet eder. Şimdi, gizli sirenin heyecan verici çağrısını engelleyemeyen Elsa, Anna, Kristoff, Olaf ve Sven ile birlikte sesi bilinmeyene kadar takip etme cesaretini toplar. Kraliçe Elsa efsanevi büyülü becerilerini ortaya koyacak mı?

Annem

Annem

Kızı için imkansızı "mümkün" kılan kendini feda eden, özverili bir anne... annesinden utanan ve annesinden ve hayatından kaçmak isteyen bir kız. Üniversiteye olan yolculuğu Nazlı'yı büyüdüğü köyden uzaklaştırıyor... ama yıllar sonra doğduğu köye, annesine geri dönmek istiyor... Candan Erçetin, yirmi yıl sonra "Anne" adlı şarkısını bir kez daha seslendirdi.

Casus

Casus

Başrolde Oscar ödüllü Judie Dench ile yıllarca KGB için çalıştığı açığa çıkan bir İngiliz ajanının hikayesi. Joan Stanley, emekliliğin sakinliğini sürmekte ve yalnız yaşamaktadır. Ansızın İngiliz Gizli Servisi evine baskın düzenler ve Joan’u göz altına alır. Atom bombasının yapımına dair detaylar da dahil olmak üzere gizli bilgileri yıllarca Sovyet hükümetine vermesiyle suçlanmaktadır. Sorgulama devam ettikçe Joan, tüm yaşamını ve inançlarını şekillendiren dramatik olayları yeniden yaşayacaktır.

Muhbir (The Informer)

Muhbir (The Informer)

Gizli görevde olan eski bir mahkum, maksimum güvenlikli bir hapishanede mafyaya sızmak için kasıtlı olarak tekrar hapse girer. 

Anna

Anna

Anna Poliatova, temelde bir suikastçıdır ama asla normal bir suikastçı değil. Onun çarpıcı güzelliğinin altında dünyanın en korkulan ve yetenekli ajanlarından biri yatar. Genç kadın, Moskova pazarındaki sıradan bir satıcı mı, Paris’te yaşayan bir model mi, yozlaşmış bir polis mi, yoksa sadece zorlu bir satranç oyuncusu mu? Onun gerçekte kim olduğunu bilmek için oyunun sonuna kadar beklemek gerekecektir. Filmde güzel yıldız Sasha Luss’a Oscar ödüllü Helen Mirren ), Luke Evans  eşlik ediyor.

Tavşan Jojo (Jojo Rabbit)

Tavşan Jojo (Jojo Rabbit)

Senarist yönetmen Taika Waititi'nin mizahi bir imza tarzını yansıttığı filmi İkinci Dünya Savaşını hicvediyor.  Onu yalnız büyüten annesinin tavanda genç bir kızı sakladığını öğrenmesiyle Alman çocuğun dünya görüşü alt üst olur.  Hayali, saf arkadaşı Adolf Hitler'in yardımıyla JoJo vatanseverliğiyle yüzleşecektir.