Sinema

Bu filmleri izlemek için Itunes'un bilgisayarınızda yüklü olduğundan emin olun!

Hedefim Sensin

Kuzey Ege bölgesinde geçen film çiğ köfteci Zekeriya Taştan'ın hikayesidir. İstanbul'da çiğ köftecilik yaparak geçimini sağlayan Zekeriya, yanlış zamanda, yanlış yerde, yanlış bir kelime söyleyerek bulunduğu yeri terketmek zorunda kalır. Gökçeada'ya ilk kez ayak basacak Zekeriya'nın sadece kendisinin değil çevresindekilerinin de hayatını değiştirecek kahkaha dolu macerası.

Instant Family

Pete ve Ellie aile olmaya karar verirler. Bunun için de bir evlat edinme şirketi ile görüşürler. Çocuk sahibi olabilmek umuduyla gittikleri şirkette 3 kardeşi görürler. Kardeşlerden biri 15 yaşındaki isyankar Isabela dır. Hiç planlamadıkları şekilde 3 çocuğa sahip olan Pete ve Ellie'nin bir yandan ebeveynliği öğrenirken bir yandan da aileyi bir arada tutmak için gösterdikleri çabayı anlatan bir film.
 

Bizi Hatırla

Kaan'ın büyük çaba ve zorluklarla elde ettiği başarılı bir kariyeri vardır. Eşi ve iki çocuğu olan Kaan bu meşguliyet içerisinde babasını ihmal etmektedir. Yine bir gün babasının kendisini gelmesi için zorlaması üzerine çok meşgul olduğunu ileri sürerek, babasını İstanbul'a getirir. Son derece iyi niyetli ve iyi kalpli olan Eşref oğluna yük olduğunu hissedinde geri dönmek ister. Baba oğul arasındaki bu zor durumda alınacak kararları anlatan duygu yüklü bir film.

Güzel ve Çirkin / Beauty and The Beast

Bildiğiniz hikaye ve karakterlerin canlı animasyonlarla bezendiği film şimdiye kadar yapılmış olan versiyonlarının en iyisi. Bir canavar tarafından kalesinde esir tutulan genç ve güzel Belle'nin fantastik yolculuğuna eşlik edin. Tüm korkularına rağmen büyüyle bu hale gelen canavarın dış görünüşüne aldırış etmeden onun kalbini seven Belle ve gerçek aşkın gücünü anlatan eşsiz bir Disney yapımı.

Eve Dönüş

Bir süredir rehabilitasyonda olan madde bağımlısı Ben, Noel arifesinde ailesinin yanına döner. Bu dönüş ailenin düzenini biraz sarssa da, Ben’in sevgi dolu annesi Holly (Julia Roberts) oğlunu içtenlikle karşılar. Fakat Holly, saklı gerçekler gün yüzüne çıktıkça oğlunun ciddi bir tehlikeyle karşı karşıya olduğunu fark eder. Fedakar anne, kritik 24 saat içerisinde ailenin çöküşüne engel olmak için her şeyiyle mücadele etmek zorunda kalacaktır.

Davetsiz Aşk

Huysuz ve aksi Donald’ın tek istediği Hampstead’daki evinde günlerini güzel geçirmektir. Ancak arazisini ve evini elinden almak isteyen bir şirket tarafından rahatsız edilip bir de dövülünce mücadele etmeye karar verir. Bu mücadelede en büyük müttefiki ise eşini yeni kaybetmiş ancak umudunu kaybetmemiş komşusu Emily olacaktır. Peki bu iki müttefik, aralarındaki çekime ne kadar karşı koyabileceklerdir?
 

Avengers : Endgame

Avengers destanının dördüncü bölümü, 22 birbirine Marvel filmlerinin yolculuğunun doruk noktasıdır. Dünyanın en büyük kahramanları sonunda gerçekliğimizin ne kadar kırılgan olduğunu ve bunu korumak için yapılması gereken fedakarlıkları, dostluk, takım çalışması ve imkansız bir engelin üstesinden gelmek için farklılıkları bir kenara bırakmayı bu hikayeyle anlayacaklar.

Mucize / Wonder (2017)

Auggie Pullman yaşıtı diğer çocuklardan biraz farklıdır. Çünkü yüzünde ciddi bir deformasyon vardır. Auggie diğer çocuklarla sıradan bir okula giderek, sıradan bir çocuk olduğunu kanıtlamaya çalışır. Çünkü esas güzellik derinin altında, içeride saklıdır... Yönetmenliğini Stephen Chbosky'nin üstlendiği film, R.J. Palacio'nun romanından Steve Conrad tarafından senaryolaştırıldı.

A.X.L

A.X.L. üstün özelliklere sahip, gizli robotik bir köpektir. Tesadüfen Miles tarafından bulunan köpek ile Miles arasında sıkı bir dostluk gelişir. Bu arada köpeğin geliştiricileri onu takip ederek geri almak istemektedir. Fakat Miles dostunu korumak için çok uzaklara gidecektir.

 

Aile Arasında

Nevrotik Fikret ve müzikhol şarkıcısı Solmaz'ın 21 yıllık evlilikleri aynı gün bitmiştir ve bir tesadüf eseri karşılaşırlar. Solmaz'ın kızı Adanalı sevgilisiyle evlenmeye karar verince herşeyden korkan Fikret hayatının rolünü oynayacaktır. Aile arasında olması planlanan düğün damadın akrabalarının da katılmasıyla büyüdükçe büyür. Kebap zinciri sahibi ve silahlı aileyle kız tarafı bir sorun olmadan düğünü yapabilecekler midir?

Effie Gray

Effie Gray üç kişilik bir aşk üçgeninde yaşanan tarihsel bir drama. 19 yaşındaki Effie evliliğinin gerçek olmadığını eşinin onu ihmal ederek reddetmesiyle anlar. Bu sırada kendisine yakınlık gösteren yakışıklı ve karizmatik Tom'a aşık olur. John'dan ayrılma konusunda çaresiz olan Effie'nin hayatında, eşinden ayrılmanın yollarını arayan ilk kadın olarak tarihe geçmesini sağlayacak bir dizi serüven başlar.

All is True

Yıl 1613 ve William Shakespeare çağının en büyük yazarı olarak kabul edilmektedir. Sahibi olduğu Globe Tiyatrosu yanıp kül olunca felaketler başlar. Harap olan Shakespeare, sorunlu bir geçmiş ve ihmal edilmiş bir aileyle yüzleşmek için gereken Stratford'a geri döner. Tek oğlu Hamnet'in hayali onun karısı ve kızları ile bozulan ilişkisini düzeltmeye zorlar. Bunu yaparken, o acımasız bir koca ve baba olarak kendi başarısızlıklarını da incelemek zorunda kalır.

  • Facebook
  • Pinterest
  • Instagram

© Bufo  2020