Abone Olup, Kahve Keyfinizi Katlayın...


Haftaya keyifle başlamanın, bir dostla iki laflamanın, belki yorgunluğunu dinlendirmenin hatta günlük işlerimizi çevrimiçi planlamak için en kıymetli uğrak yerlerimizden biri de cafeler hiç şüphesiz.


Taze taze kavrulmuş, birbirinden lezzetli mis kokulu kahveler, yine biribirinden güzel göze hitap eden sunumlarıyla neredeyse günlük yaşamımızın bir parçası haline geldi.


Peki cafeye gidecek vaktiniz yok fakat canınız o güzelim kahvelerden birini çekti. İçinizden "keşke şimdi olsa da içsem" diye geçirdiğiniz bir anda kahvenizi elinizin altında buluvermek hoşunuza gider miydi? Hatta kahvenize abone olmak suretiyle düzenli olarak kahveniz size takdim edilseydi. Artık mümkün;


Taze Kahve Teslimatı

50’nin üzerinden kahve çeşidi her hafta taze kavrulur ve hemen paketlenir. Kavurma tarihi kargo elinize ulaştığı zaman 1 haftadan fazla ise ücretiniz iade edilir.


Damağınıza Uygun, Kişisel Seçim ve Güvenli Alışveriş

Ödüllü Artisan Kahvecilerden taze kavrulmuş kahvenizi seçin. Öğütme derecesi, miktarı ve gönderim sıklığı ayarınızı yapın. Aboneliğinizi istediğiniz zaman durdurabilir ya da iptal edebilirsiniz. Siparişleriniz “%100 Güvenli Alışveriş” kapsamındadır. Ürünü teslim aldıktan sonra satıcıya ödeme yapılır.


Aboneliğimi Başlat!


1 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör