Kadın Spor Ayakkabıları

X Karl Lagerfeld Cali Kadın Ayakkabı
 

PUMA, klasik Cali spor ayakkabısını yeniden tasarlamak için Karl Lagerfeld ile işbirliği yaptı. Üstü orijinal olarak kalırken, progresif kauçuk taban,  '80lerin simgesi bu tabana bir yeni çizgi getirdi.

999.90 ₺

PUMA

Flex Essential Kadın Spor Ayakkabısı

Hareketlerinize daha iyi tepki veren ve dayanıklı olan, basınçla kalıplanmış dayanıklı köpük orta taban, yüksek  enerji dönüşü sağlar.

349.90 ₺

PUMA

Defy Mid Core Kadın Antrenman Ayakkabısı

Kışkırtıcı orta taban yüksekliği ve gelişmiş tasarımı ile hareketleriniz güvence altında. Stratejik olarak yerleştirilen TPU parçaları  hareketleriniz için ek destek sağlar. Diğerlerinden çok farklı...

799.90 ₺

PUMA

LQDCELL Shatter SHIFT Kadın Spor Ayakkabısı

LQDCELL Shatter XT Shift alışılmış kalıpları yüksek sesle aşan aktif kadınlar içindir. Parlaklık ile vurgulanan canlı renkleri, kararlı yastıklama teknolojisi ve enerjik tasarım...

749.90 ₺

PUMA

NRGY Comet Kadın Koşu Ayakkabısı

Esnek, nefes alabilir yapısı ve üstün enerji geri dönüşü sunan orta tabanı ile, NRGY Comet koşu cephaneliğimizin en rahat atletik ayakkabısı.
 

409.90 ₺

PUMA

RS-X Reinvent Kadın Ayakkabı
 

RS-X'teki bu güncelleme ile stilinizi yeniden keşfedin. Bu cesur tasarım, grafik öğeleri ve renk bloklu süet üst kısmıyla birleşince güvendiğiniz PUMA kalitesiyle maksimum etki sağlar.

849.90 ₺

PUMA

Bufo Affiliate Alışveriş Mağazası'nda yer alan ürünler, firmaların satış ortaklığına (affiliate marketing) izin verdiği ürünlerden oluşup, siteden direkt satış söz konusu değildir. Tıklamalarınız ürün sahibi firmaların (kadın spor giyim ürünleri, sinema, akıllı saatler) sayfasına yönlendirilmektedir. 

© Bufo  2019