Kadın Spor Ayakkabıları

karl.jpg

X Karl Lagerfeld Cali Kadın Ayakkabı
 

PUMA

PUMA, klasik Cali spor ayakkabısını yeniden tasarlamak için Karl Lagerfeld ile işbirliği yaptı. Üstü orijinal olarak kalırken, progresif kauçuk taban,  '80lerin simgesi bu tabana bir yeni çizgi getirdi.

999.90 ₺

Ürüne git!
flexessential.jpg

Flex Essential Kadın Spor Ayakkabısı

PUMA

Hareketlerinize daha iyi tepki veren ve dayanıklı olan, basınçla kalıplanmış dayanıklı köpük orta taban, yüksek  enerji dönüşü sağlar.

349.90 ₺

midcore.jpg

Defy Mid Core Kadın Antrenman Ayakkabısı

PUMA

Kışkırtıcı orta taban yüksekliği ve gelişmiş tasarımı ile hareketleriniz güvence altında. Stratejik olarak yerleştirilen TPU parçaları  hareketleriniz için ek destek sağlar. Diğerlerinden çok farklı...

799.90 ₺

ldqcell.jpg

LQDCELL Shatter SHIFT Kadın Spor Ayakkabısı

PUMA

LQDCELL Shatter XT Shift alışılmış kalıpları yüksek sesle aşan aktif kadınlar içindir. Parlaklık ile vurgulanan canlı renkleri, kararlı yastıklama teknolojisi ve enerjik tasarım...

749.90 ₺

comet.jpg

NRGY Comet Kadın Koşu Ayakkabısı

PUMA

Esnek, nefes alabilir yapısı ve üstün enerji geri dönüşü sunan orta tabanı ile, NRGY Comet koşu cephaneliğimizin en rahat atletik ayakkabısı.
 

409.90 ₺

reinvent.jpg

RS-X Reinvent Kadın Ayakkabı
 

PUMA

RS-X'teki bu güncelleme ile stilinizi yeniden keşfedin. Bu cesur tasarım, grafik öğeleri ve renk bloklu süet üst kısmıyla birleşince güvendiğiniz PUMA kalitesiyle maksimum etki sağlar.

849.90 ₺