Kadın Spor Ayakkabıları

NIKE

Nike React Infinity Run Flyknit Kadın Koşu Ayakkabı

Nike React Infinity Run Flyknit, koşmaya devam etmen için tasarlandı. Daha fazla köpük ve geliştirilmiş üst kısım ayrıntıları, ayağı sabitler ve yastıklama sağlar. Bağcıklarını bağla, yola çık ve potansiyelini hisset.

999,90 ₺

PUMA

Cali Sport Heritage Spor Ayakkabı

PUMA California’nın yeni geliştirilmiş versiyonu Cali Sport hem geçmişten gelen bir miras hem de zamanın tasarımı olan bu şık model seni bekliyor.

729,90 ₺

SKECHERS

Bobs Squad Spor Ayakkabı

Eğlenceli, sportif... Stil ve konforun mükemmel uyumu Skechers Bobss spor ayakkabıda...

411,75 ₺

NIKE

Nike Air Zoom SuperRep Kadın Hiit Dersi Ayakkabısı

Ayak tarağındaki Zoom Air yastıklama ve geniş, destekleyici topuk, hareket ederken ve ağırlık kaldırırken rahat etmeni sağlar.

749,90 ₺

PUMA

Future Rider Royale Spor Ayakkabı

Koşu ayakkabısı iken 40 yıl sonra sokak spor ayakkabısı oldu. Rider Royale spor ayakkabı Puma tarafından yeniden geliştirildi. Canlı renkleri sayesinde çok eğlenceli bir görünüme sahip, aynı zamanda çok hafif.

759,90 ₺

PUMA

Charlotte Olympia Cali Kadın Spor Ayakkabı

Sokağın gerçek divaları için Deva eğitmenleri tarafından geliştirildi. Göz alıcı yapısıyla cesur kentsel modaya ithaf edilecek şekilde tasarlandı.

849,90 ₺

NIKE

Nike Joyride Dual Run Premium Kadın Koşu Ayakkabısı

Nike Joyride Dual Run Premium kendi rotasını çizer. Ayağın altındaki küçük köpük mikro kürecikler, ayak tarağındaki yastıklama ile birlikte ayağına uyum sağlayan olağanüstü yumuşak bir yapı sunar.

879,90 ₺

SKECHERS

Go Walk Lite-Shanti Kadın Spor Ayakkabı

İkonik tasarım ve üstün kaliteli malzemeler yenilikçi Skechers Performance teknolojisiyle birlikte üstün konforu ve stili sunuyor. Skechers GOwalk Lite - Shanti dikişsiz, örgü kumaş sayalı, günlük kullanıma uygun, konforlu, bağcıksız, yürüyüş ayakkabısı...

499,00 ₺

UNDER ARMOUR

UA SpeedForm® Europa Koşu Ayakkabısı

Ekstra dengeye ihtiyacı olan koşucu için tasarlanan Europa, mükemmel tamponlama, hassas uyum ve yapılandırılmış destek sağlayarak ayak hareketinin kontrolüne ve aşırı içe bükülmenin önlenmesine yardımcı olur. 

399,90 ₺

  • Facebook
  • Pinterest
  • Instagram

© Bufo  2020