Kadın Spor Outlet

UNDER ARMOUR

UA HOVR™ Reactor NC Koşu Ayakkabısı

Reactor Akıllı yalıtım her aktivite seviyesine uyum sağlar—yavaşladığınızda daha fazla sıcaklık, hız kazandığınızda daha fazla serinlik sağlar

499,90 ₺

SKECHERS

Go Walk Lite-Love Kadın Spor Ayakkabı

Yürüyüş keyfini tamamen konforlu bir şekilde yeniden keşfedin.

324,35 ₺

SKECHERS

Go walkGo Walk Joy-Paradise Kadın Spor Ayakkabı

Skechers GOwalk Joy™ - Paradise ile yürüyüş keyfini tamamen konforlu bir şekilde yeniden keşfedin. Bugüne kadarki en gelişmiş yürüyüş deneyimi için yenilikçi 5GEN® orta taban tasarımına ve yeni Skechers Goga Max® iç tabanla gelişmiş, örgü kumaş sayaya sahiptir.

343,85 ₺

UNDER ARMOUR

Kadın UA Breathe Trainer Antrenman Ayakkabısı

Esnek, file üst kısım nefes alabilir ve hafiftir. Sentetik topuk dolgusu ekstra denge ve destek kazandırır. Ayağı çorap gibi saran, yumuşak ve esnek yapı kusursuz bir uyum ve rahatlık sağlar.

429,90 ₺

SKECHERS

Dynamight Breakthrough Kadın Spor Ayakkabı

Break-Through ayakkabı ile daima süper konfor ve sportif stil patlaması yaşayın. Darbe etkisini azaltan orta tabanlı ve Memory Foam iç tabanlı, yumuşak alacalı kaplama örgü kumaş sayalı, kolay giyilen, elastik bağcıklı, sportif, konforlu training ayakkabısı.

374,25 ₺

SKECHERS

Go Walk Joy-Upturn Kadın Spor Ayakkabı

Yürüyüş keyfini tamamen konforlu bir şekilde yeniden keşfedin.

396,75 ₺

UNDER ARMOUR

UA SpeedForm® Intake 2 Koşu Ayakkabısı

Yenilikçi UA SpeedForm® yapısı ayağın şeklini alır ve dikkat dağıtacak tüm rahatsızlıkları ortadan kaldırarak tam uyum sağlar, çok hafif file üst kısım, uyumu ve havalandırmayı artırır.

599,90 ₺

SKECHERS

Go Walk Lite-Shanti Kadın Spor Ayakkabı

İkonik tasarım ve üstün kaliteli malzemeler yenilikçi Skechers Performance teknolojisiyle birlikte üstün konforu ve stili sunuyor. Skechers GOwalk Lite - Shanti dikişsiz, örgü kumaş sayalı, günlük kullanıma uygun, konforlu, bağcıksız, yürüyüş ayakkabısı...

374,25 ₺

SKECHERS

Kadın UA Breathe Lace X NM

Tam boy EVA orta taban yastıklama hafiftir ve hareketlerinize tepki verir. File üst kısım nefes alabilir.

329,90 ₺

Bufo Affiliate Alışveriş Mağazası'nda yer alan ürünler, firmaların satış ortaklığına (affiliate marketing) izin verdiği ürünlerden oluşup, siteden direkt satış söz konusu değildir. Tıklamalarınız ürün sahibi firmaların (kadın spor giyim ürünleri, sinema, akıllı saatler) sayfasına yönlendirilmektedir. 

© Bufo  2019